MINUST

Martin Kruusvall

Mina olen Martin, olen terapeut, coach, ettevõtja. Kõike, mida ma teen, pole minu jaoks enam töö, vaid elustiil. Mulle meeldib inimestega töötades sügavuti minna, sest tean, et meie sisemaailmas on reegel-mida sügavamale liigud, seda selgemaks läheb!

Mulle meeldib minu elu oma polaarsuses: eesmärkidele fokusseeritus äris ja vaba kulgemine meditatsioonis ja erinevates India ja Nepaali  kloostrites, sügav suhtlemine klientidega ja vaikus oma metsas, vürtsikas idamaine toit ja veega paastumine, kuum saun ja talisuplus.

Oma parimad õppetunnid olen saanud kogedes nii võite, kui ka kaotusi, hakates sedasi praktiseerima kõiki õpitud teadmsi. Oleks ju selliseid võimalusi arenemiseks kasutamata jätta tõeline patt! Iga leitud lahenduse olen kohe kirja pannud ja teinud sellest süsteemi ning korratava tehnika.

Kui vajad toetust või kaasamõtlejat, siis oled õiges kohas! Tule kohtumisele, kõrvaldame alateadvusest negatiivsed mõttemustrid ja loome just sinu jaoks personaalse metoodika, kuidas lahendada töö või elu poolt esitatavaid väljakutseid!

MINU TAUST

10+ aastat individuaaltööd klientidega

20+ aastat pidevat enesearengupraktikat

20+ aastat ettevõtluskogemust

Holistika Instituut – holistiline regressiooniteraapia 

Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia kool – hüpnoteraapia 

Professional coach training program „Leader-Internal Coach“

International Meta-Medicine Association – Health Coach Training

Inimese Informatiivse Arengu Keskus – energiainformatiivse nägemise ja alternatiivsete ravimeetodite Põhikursus ja Süvaõppe koolitus

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahena – Kriisi mõju inimese käitumisele ja kriisinõustamine 

Erinevad idamaised õpingud ja  meditatsioonipraktikad Indias

MINU TÖÖSTIIL

Praktiline ja struktureeritud, tulemustele ning prioriteetidele orienteeritud, hoides pidevalt “suurt pilti”

Kombineerin vajadusel klassikalist coachingut, hüpnoosi ja regressiooniteraapiat ja muid psühhoteraapia meetodeid

Kõige tähtsam on alati konkreetne inimene ja tema vajadused-meetodid valime ikka inimese järgi, mitte vastupidi

MEEDIAS

Podkast Ausad Mehed. #112 Saates terapeut ja coach Martin Kruusvall. Kuula siit »

 Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” (nr 117) külaliseteks on holistiline terapeut Martin Kruusvall. Saate teema on: “Õnneliku suhte saladus – naise ja mehe rollid praeguses segases maailmas”. Saatejuht on Ingrid Peek. Kuula siit »

Alkeemia Akadeemia üks esinejatest Martin Kruusvall õpetab analüüsima oma suhte olukorda ning räägib hea suhte valemist, milleks on – ausus, siirus, austus ja armastus – artikkel “Diagnoosige oma suhet”. Loe siit »