Teraapia on otsetee enda ja teiste mõistmise juurde

KELLE JAOKS?

Paljud kliendid soovivad teha oma elus korralikku ülevaatust, arutada läbi erinevad eluvaldkonnad, ühe inimesega parandada suhteid, teisest aga hoopis lahti lasta. Mõned tahavad veenduda, et nad on oma elus õigel teel ja saavad asjadest õigesti aru!

Ühiskonnas on levinud ekslik arvamus, et tugev inimene on see, kes lahendab oma probleemid ise. Tegelikult on tugev see, kes julgeb endale tunnistada, et on hetkel segaduses, kurb, vihane või ummikus. Selle teadvustamine on esimene vajalik samm positiivsete muutuste suunas.

Minu poole tasub pöörduda neil, kes on otsustanud või kaaluvad teha elus tõsist muutust, tõusta uuele tasemele, luua selgust oma suhetes, parandada tervist või elukvaliteeti. Teraapia mõte on aidata inimesel minna tasakaalu seisundisse, sinna, kus on peidus kõik oma varjatud ressursid ja vastused.

Iga meie kohtumine ja seal kasutatavad meetodid või rännakud on iga kord erinevad, just konkreetse kliendi individuaalsust ja lugu arvestades. Häid tulemusi on võimalik saavutada ainult ühise koostööga: terapeudi oskused 50% ja inimese enda soov ja muutumise tahe 50%.

Meetodite kohta võib öelda, et see on sisuliselt transpersonaalse psühholoogia võtmes tehtav psühhoteraapia, mis kasutab olenevalt kliendi probleemi spetsiifikast kombineeritult kas hüpnoteraapiat,  geshtalti, kognitiiv-käitumisteraapiat, NLP-d või holistilist regressiooniteraapiat.

“Martini teraapia on parandanud märkimisväärselt minu ja seda kaudu ka minu pere heaolu. Parim, et olen saanud tööriistad ja mõtlemismustrid kuidas nüüd juba iseseisvalt keerukaid situatsioone palju produktiivsemalt lahendada.

Martinil on väga head kommunikatsioonioskused! Heade kuulamisoskuste lisaks ta kommunikeerib omad vaatenurgad lühidalt näidete abil.”

Klient

MIDA TERAAPIA ANNAB?

KLIENTIDEL ON LAHENENUD

SEANSID JA HINNAD

Teraapiad toimuvad Tallinnas, vahel Tartus, vajadusel online või muul kokkuleppel 

LÜHISEANSS

Probleemi diagnostika ja kiire tagasiside, suunad ja juhised kätte erinevate kiireloomuliste ühekordsete küsimuste lahendamiseks. 

Sobib hästi tutvustavaks kohtumiseks, et mõista, kas oleks vaja edasist teraapiat või coachingut või nende pikkust. Ideaalne profülaktikaks.

Kasutatakse tihti 1-2 korda kuus enda õigel lainel hoidmiseks.

  1.5 tundi

Hind: 110€

TÄISSEANSS

Ühe konkreetse teema põhjalik läbitöötamine. Annab ülevaate mure põhjustest, tegevuskava ja üldjuhul ka lahenduse.

Tegeleme nii mõtete, tunnete, kui alateadvuse mustritega, vajadusel kasutame  muutunud teadvuse seisundit.

Sobib hästi ka individuaalseks tööks enne või pärast paariteraapiat.

 2.5 tundi

Hind: 170€

HOLISTILINE NELIK

Ajalooliselt end tõestanud formaat, mis sobib olukorda, kus on soov teha enda elus põhjalik ülevaatus, on palju segadust või minevikus aset leidnud olukordi. Vaatleme erinevaid elu sündmusi, kui üksteisega seoses olevat tervikut. Käime sügavuti läbi konkreetsete teemadega seotud eluvaldkonnad. Sisaldab nii vestlust, kui ka sukeldumist alateadvusesse läbi muutunud teadvuse seisundi.

  4 x 2.5 tundi (kokku 10 tundi)

Hind: 600€

Martin Kruusvall Teraapia

Vaata rohkem infot siit!