TAGASISIDE

See oli väga väärtuslik eelkõige selle tõttu, et sa oled väga pühenduv, väga hästi kuulad, häid küsimusi küsid, just õigetel hetkedel, ja väga hästi peegeldad. Sa tood teemasid kokku ja näitad täpsed analoogiad, mis on mõistetavad just konkreetsele inimesele, ja need kuidagi loovad pildi, sellise, mis kõnetab.

Minu jaoks on oluline,et ma saaksin vajadusel rääkida nii isiklikust elust kui oma äriambitsioonidest, et teisel pool oleks inimene, kes omaks reaalseid kogemusi minu jaoks olulistes teemades ning suudaks mind järgmisele arenguetapile aidata. Seda kõike võiks toetada sümpaatsus, konkreetsus, lihtsus ja mõnus huumoritaju. Ja isiklikult hindan ma väga dünaamilisust, et vastavalt teema olemusele leiab aset kas teraapia või coaching. 

Martin eristub oma metoodikates ning oskab kohanduda kooskõlas kliendi vajadustega.

Martini teraapia on parandanud märkimisväärselt minu ja seda kaudu ka minu pere heaolu. Parim, et olen saanud tööriistad ja mõtlemismustrid kuidas nüüd juba iseseisvalt keerukaid situatsioone palju produktiivsemalt lahendada. 

Martinil on väga head kommunikatsioonioskused! Heade kuulamisoskuste lisaks ta kommunikeerib omad vaatenurgad lühidalt näidete abil.

Esimest korda olin meesterapeudi juures. Ma polnud kunagi mitte ühegi mehega sellistel teemadel vestelnud. Martin on väga hea kuulaja ja küsimuste esitaja. Alati, kui olin omadega ummikus, aitas ta suunata tähelepanu täpselt õigesse kohta. Tundsin ennast temaga koos olles väga vabalt.

Teraapiaseansid aitasid mind väga palju. Sain oma ema ja isaga energeetilised sidemed lahti harutatud ja läbi lõigatud. Ise arvasin, et olin nende teemadega juba ammu valmis, kuid selgus, et ei olnudki. Nüüd on mul terviklikum pilt suhetest vanematega ja see on suur kergendus.

Rõõm on tunnistada, et nii mõneski situatsioonis ma vaatan elu justkui uute silmadega. Olukordades, mil ma oleksin hakanud nn agasid otsima, suudan ma jääda rahulikuks ja minus on kindel tunne. 

Suured tänud, see seanss oli tõesti väga hea.

Sinu sõnad annavad tohutult jõudu. Need mõtted jõuavad kohale, sügavale. Ja nendes on sees tõelisus, elu oma tegelikkuses, kires ja vägevuses. Mulle meeldib, täiega! Ja energia lööb ka käima! Super 🙂

Aga need ju ongi need tõelised meestejutud!

Sain sinuga tehtud seanssidest palju positiivset energiat enda probleemide lahendamisel. See tähendab, et naisega suhe on hetkel kõik viimase peal.

…teraapias on käidud ja mu mina, elu, maailm on saanud teise olemise, hingamise.:)
 Tean nüüd, kuhu poole minna ja mida teha edasi. Ma leidsin Oma Tee!

Rõõm on tunnistada, et nii mõneski situatsioonis ma vaatan elu justkui uute silmadega. Olukordades, mil ma oleksin hakanud nn agasid otsima, suudan ma jääda rahulikuks ja minus on kindel tunne. Suured tänud, see seanss oli tõesti väga hea.

Tänud Sulle sisukate ja arendavate nelikute juhendamise eest. Üks nädal kõigest, mis andis mulle nii palju juurde, tänud-tänud-tänud.